Aktualności

Sedziowie ustalili wynik meczu!!!

LKS Ubiad – Górka Szczerez 3-2

To co dzialo sie na boisku w Ubiadzie to po prostu jakas kpina, totalne nieporozumienie!
Jeszcze w zyciu nie widzialem tak ustawionego meczu i takich koszmarnych bledów sedziego!

Poczadkowo nic nie zapowiadalo tak tragicznego przebiegu spodkania. Pilkarze górki grali bardzo dobrze i rozwaznie, duzo poruszali sie po boisku tworzac wiele sytuacji w tym dwie 100% których nie wykorzystali Adrian i Piotrek. W 17 minucie Piotr Chronowski silnym strzalem w dlugi róg bramki zdobywa gola otwierajacego wynik meczu. Lecz radosc nie trwala dlugo. Kilka minut pózniej rywale wykorzystuja zamieszanie w naszym polu karnym i zdobywaja gola wyrównujacego. Do przerwy pozostaje wynik 1–1 W drugiej polowie gra się bardziej wyrównala. Bramkarz gosci Damian Dabrowski zaliczyl kilka swietnych interwencji. Wspanialy wystep zaliczyl takze Andrzej Kurnyta który swietnie spisywal sie na prawej pomocy i wlasnie On zdobywa kolejna bramke dla górki dostajac pilke na prawym skrzydle, technicznym strzalem w samo okienko daje prowadzenie Szczerezanom.
Mecz toczy sie w szybkim tempie wiele sytuacji po obu stronach. Swietne widowisko psuje jednak sedzia glówny który nie reaguje na wskazania sedziego bocznego sygnalizujacego pozycje spalona zawodnika gospodarzy i ten zdobywa bramke dajaca remis 2-2. Na boisku robi sie coraz bardziej nerwowo. Zawodnicy Ubiadu staraja sie zdobyc kolejna bramke lecz po dosrodkowaniu z prawego skrzydla strzelaja ponad poprzeczka i oto sedzia glówny popelnia kolejny niewybaczalny blad - dyktuje rzut rózny! Zawodnicy górki protestuja , gospodarze wykorzystuja ten moment, rozgrywaja bez gwizdka ten staly fragment gry i zdobywaja bramke na 3-2 . Po tym wszystkim zaczynaja sie dyskusje, sedzia zaczyna „macha kartami” i górka konczy ten mecz w dziewiatke.
Czerwone kartki ujrzeli: Stanislaw Gadek i Krzysztof Janeczek
Zólte: Krzysztof Faron, Sobczak Miroslaw

Sklad i ustawienie w meczu z Ubiadem

Za tydzień z Ubiadem!!!

Za tydzien w Niedziele gramy poraz kolejny z trudnym rywalem a mianowicie z Ubiadem jest to kolejny spadkowicz z A-klasy. Ostatni mecz przegali lecz tylko przez wlasna nie uwage gdyz rozpoczeli go od 2-0 by przegrac 2-3. Ostatnie mecze górki na Ubiadzie nie byly zbyt dobre wiec ten teren nie jest dla nas szczesliwy. Lecz od tamtych chwil sklad druznyny ulegl znacznej zmianie wiec i byc moze wyniki osiagane na Ubiadzie takze sie zmienia.

Grad goli w Szczerezu!!!
przegrana 3-4

Warunki do rozgrywania tego spodkania nie byly zbyt dobre a nawet mozna powiedziec ze byly kiepskie. Poczadkowo sedziowie chcieli odwolac spodkanie gdyz w jednym polu karnym byla woda "po kostki" lecz Prezes klubu postanowil ze mecz odbedzie sie wlasnie dzisiaj i dopial swego. Do akcji wkroczyli pilkarze i caly zarzad klubu, poprawili stan murawy na tyle ze sedziowie zgodzili sie prowadzic to spodkanie.
Poczatek meczu wyraznie nalezal do gosci to oni nacierali na bramke górki. Pilkarze ze Szczereza mieli utrudnione zadanie gdyz bronili ta zalana czesc boiska. To wlasnie zadecydowalo o poczadkowym wyniku gdyz pierwsze dwie bramki wpadly przez wode mylac obronców pilka trafia wprost pod nogi nadbiegajacych zawodników Amatora. Przy trzecim golu bramkarz nie mial nic do powiedzenia pilka wybita przez obronców górki wpada wprost na nabiegajacego napastnika z Paszyna i ten uderza wolejem. Do przerwy jest wynik 0-3. W drugiej polowie role sie odmieniaja teaz to "Amatr gra w wodzie". Pilkarze ze Szczereza stwarzaja coraz wiecej groznych sytuacji, ta polowa wyraznie nalezy do nich. Wkoncu Piotr Chronowski zdobywa pierwszego gola dla Górki. Lecz to nie koniec zwycieskiej passy, chwile pózniej Krzysztof Faron dosteje pilke i nie pozostawiajac szans bramkarzowi z Paszyna zdobywa kolejna bramke dla Szczerezan. Niestety kilka minut pózniej bramkarz Górki popelnia blad wypuszczajac pilke z reki i jest 2-4. Lecz pilkarze ze Szczereza nie opadaja z sil wciaz nacieraja na bramke gosci. Zmarnowane dwie 100% akcje. W końcówce meczu Krzysztof Faron podchodzi do wolnego jakies 30 metrów od bramki przeciwnika i pieknym technicznym uderzeniem w samo okienko bramki ustala wynik meczu na 3-4