-???-

Sezon 2008/2009

Archiwum

Niestety mecz przegrany….3-1

Na poczatku mecz byl wyrownany z mala przewaga gorki lecz to gospodarze strzelili pierwsza bramke dosc watpliwa. Zawodnik strzelal z ewidentnej pozycji spalonej a bramkarz nie podjal interwencji sygnalizujac to przewinienie. Sedzia pózniej przyznal sie do bledu lecz wynik pozostal… kilka minut po tym Andrzej Talar pieknym strzalem pod poprzeczke wyrównuje wynik na 1-1 lecz pod sam koniec pierwszej polowy gospodarze strzelaja kolejna bramke po bledzie bramkarza gosci pilka trafia w krótki róg bramki. Druga polowa to wiele nie wykorzystanych akcji górki czego wynikiem byla kontra i gol na 3-1 Warunki do grania byly ciezkie gdyz w drugiej czesci spotkania padal ulewny deszcz. Byl to mecz bardzo przyjazny nie padla zadna kartka z obu stron.

Za tydzien 7 czerwca 2009 zmierzymy sie z Jaworzynka Golkowice w Starym Saczu.
Poczatek meczu o godzinie 15.00

Juz w Niedziele 7 czerwca 2009 zmierzymy sie z Jaworzynka Golkowice!

mecz odbedzie sie o godzinie 15.00 w Starym Saczu

Zapraszamy wszystkich fanów Górki do Starego Sacza.

WYSOKA WYGRANA GÓRKI!!! 1 - 4

Mecz na stadionie Sokola Stary Sacz zaczal sie dobrze dla górki juz w pierwszych minutach zdobywa gola na 0-1 po swietnej akcji Marcina Krzysko ktory wrzuca pilke za obroncow gospodarzy wprost na wychodzacego Piotrka Chronowskiego ktory mocnym strzalem pokonuje bramkarza gospodarzy.
Nastepne minuty do dominacja Jaworzynki wiele nie wykorzystanych sytuacji w tym dwie sam na sam z bramkarzem gosci który popisuje sie swietnymi interwencjami. Druga polowa nie zaczela sie dobrze dla Górki gdyz sedzia dyktuje rzut karny, lecz gospodarze znów popelniajal karygodny blad nie trafiajac nawet w swiatlo bramki Stanislawa Gondka. Górka wreszcie bierze sie do gry grajac swietnie podaniami wypracowuje wiele sytuacji dominuje na boisku. P. Chronowski dostaje pilke na skrzydlo mija zawodnika i strzela kolejnego gola jest juz 0-2 goscie dalej nie odpuszaja wymieniajac dokladne podania znow P. Chronowski dochodzi do pilki i jest juz 0-3
Kilka minut pozniej Józef Talarczyk wykorzystuje zamieszanie w polu karnym strzelajac gola na 0-4. W koncówce meczu do glosu dochodza jeszcze gospodarze i dosrodkowanie ze skrzydla zamieniaja na gola honorowego.

Zawodnikiem meczu zostaje Piotr Chronowski który zdobyl hattrika

Sklad Meczu:

Ostatni mecz w sezonie z Cieniawa!!!

W tym sezonie dosc nie udanym dla nas pozostal nam jeszcze mecz z wiceliderem B-klasy LKS Cieniawa. Bedzie to ciezki mecz gdyz ta druzyna prezentuje dobra pilke i strzela duzo goli. Wlasciwie obie druzyny graja o nic, Cieniawa nie ma juz szans na pierwsze miejsce a my mozemy jedynie powalczyc o czwarta pozycje o ile Jaworzynka przegra z Chruslicami. Cieszy fakt ze na ich terenie ostatnio zremisowalismy 5-5 prowadzac wczesniej 2-5

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Szczerezu
14 czerwca o godzinie 11.00

Remis na zakonczenie!!!

Pilkarze Górki Szczerez wywalczyli remis z trudnym rywalem faworytem tego spodkania LKS Cieniawa. Zagralismy bardzo dobre spodkanie owocujace w wiele sytuacji i bramek. Dwa gole zdobyl Piotrek Chronowski i jadnego Krzysztof Faron. Cieniawe czeka jeszcze spodkanie barazowe o prawo do gry w A-klasie.

Sklad meczu z Cieniawa:

A-klasa nie dla Cieniawy!!!

LKS CIENIAWA - PIATKOWA LEG 2-2 karne: 3-2

Jednak w wyniku weryfikacji mecz barazowy zweryfikowano jako 3:0 v.o i trzy pkt na korzysc LKS Piatkowa Leg za udzial w druzynie LKS Cieniawa nieuprawnionego zawodnika.